Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

  Dzień powszedni

  (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
  Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2011-03-27
 1. Dzisiaj spotykamy się z Panem Jezusem po raz drugi na Gorzkich Żalach ze składką na kwiaty o godz. 17.oo. W tym tygodniu – pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy w czwartek dzieci Szkół Podstawowych od 16.oo – 18.oo, a Droga Krzyżowa dla nich o godz. 17.3o. W piątek spowiadamy przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo młodzież z Gimnazjum, a o godz. 16.oo Msza św. i spowiedź św. do godz. 18.oo. Droga Krzyżowa o 17.3o. Do chorych pojedzie kapłan w pt. od 10.oo i od 19.oo.  W pierwszą sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.oo – wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy ludzkości. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 7.3o zmiana tajemnic róż różańcowych.
 2. Dyrekcja i Grono pedagogiczne Gimnazjum nr 4 w Mielcu zapraszają szóstoklasistów i ich rodziców na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY w czwartek 7 kwietnia od godz. 12 – 14  i  od  17 – 19. Dyrekcja Gimnazjum informuje również, że rozpoczyna się nabór uczniów do klas I. Dokumenty można składać w kwietniu.
 3. Zapraszamy na Konferencję, przeznaczoną dla wszystkich, którzy chcą stawać się coraz lepszymi rodzicami i poprawiać swoje relacje z dziećmi. Zapewniamy, że kto poświęci ten DZIEŃ dla swoich dzieci, i rodziny, nie będzie żałował ani jednej spędzonej tam minuty. Konferencja dla rodziców odbędzie się w dniu 9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Łąkowej. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na plakatach. To spotkanie to wspaniała inwestycja w rozwój całej rodziny. Organizatorzy czekają na zgłoszenia.
 4. Zbieramy podpisy pod projektem ustawy przeciw aborcji.
 5. Jak słyszeliśmy – zbiórka do puszek przed kościołem na misje prowadzona przez uczniów Zespołu Szkół nr 2.
 6. Jest już rozniesione do naszych mieszań nowe czasopismo parafialne TRINITAS. Gdyby jeszcze ktoś nie miał może pobrać w zakrystii. W najbliższą sobotę – 2 kwietnia - jedziemy do Zabawy po relikwie bł. Karoliny Kózka. Jej relikwie będą w czasie konsekracji naszej świątyni umieszczone w ołtarzu. Opłata symboliczna to 10 zł. Za przejazd i poczęstunek. Zapisy do środy. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą.