Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na czwartek, 19 października 2017

  (Rz 3,21-29)
  Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2001-04-03
 1. Bóg zapłać ks. prof. Januszowi Królikowskiemu za przybliżenie treści V papieskiej pielgrzymki do Ojczyzny.
 2. Zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 17.oo. Droga Krzyżowa w tygodniu – 3 razy: w czwartek o 17.3o i  w piątek po Mszy św. o godz. 9.oo i o godz. 17.3o.
 3. Wczoraj byliśmy trzema autokarami po relikwie bł. Karoliny Kózka w Zabawie. W przyszłą niedzielę, jak przeczytaliśmy w TRINITASIE, rozpoczną się rekolekcje wielkopostne przy relikwiach, które poprowadzi ks. kustosz Zbigniew Szostak z Zabawy. Chciejmy plan dni rekolekcyjnych włączyć w plan naszych dni, byśmy jak najowocniej je przeżyli i skorzystali ze spowiedzi św. oraz kończącej rekolekcje Drogi Krzyżowej.
 4. W najbliższą sobotę na godz. 12.oo są zaproszeni do Bazyliki na Starówkę członkowie Rad Duszpasterskich parafii. Spotkanie będzie z Ks. Bpem Ord. Obecność obowiązkowa.
 5. Również w sobotę V – te LO przy parafii Ducha Św. organizuje DZIEŃ OTWARTY szkoły od 9.oo – 12.oo Zaprasza się Gimnazjalistów.
 6. W przyszłą niedzielę – jako drugą niedzielę miesiąca będzie składka budowlana.
 7. Nie wszyscy złożyli jeszcze podpisy przeciwko aborcji, chyba, że jesteśmy innego zdania, ale .... wtedy nie ma sensu chodzić do kościoła. Wpisy są w zakrystii.
 8. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Gość Niedzielny jest dzisiaj droższy, gdyż jest w nim płyta przedstawiająca 8 pielgrzymek Jana Pawła II do Ojczyzny.
 9. Odszedł do Pana Jan Cichowski, pogrzeb we wtorek o 13.oo. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.