Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na środę, 21 marca 2018

  Dzień powszedni

  (Dn 3, 14-20. 91-92. 95)
  Król Nabuchodonozor powiedział: "Czy jest prawdą, Szadraku, Meszaku i Abed-Nego, że nie czcicie mojego boga ani nie oddajecie pokłonu złotemu posągowi, który wzniosłem? Czy...

2001-04-10
 1. Przychodzimy dzisiaj drugi raz na Gorzkie Żale na godz. 17.oo Droga Krzyżowa w tygodniu – 3 razy: w czwartek w/g planu rekolekcyjnego o 15.3o i w piątek po  Mszy św. o godz. 9.oo i o  godz. 19.3o.
 2. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne przy relikwiach bł. Karoliny Kózka, które poprowadzi ks. kustosz Zbigniew Szostak z Zabawy. Chciejmy plan dni rekolekcyjnych włączyć w plan naszych dni, byśmy jak najowocniej je przeżyli i skorzystali ze spowiedzi św. oraz kończącej rekolekcje Drogi Krzyżowej. Składka na cele rekolekcyjne będzie na Mszy Św. w czwartek o godz. 18.oo i na  Mszach Św. w  piątek.
 3. Dzisiaj o godz. 9.3o na Starówce będzie Msza św. za ofiary katastrofy smoleńskiej, a potem modlitwy na Cmentarzu Komunalnym. W naszym kościele o godz. 10.3o.
 4. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w Niedzielę Palmową w Tarnowie w obchodach Światowego Dnia Młodych. Wyjazd z naszej parafii o 8.45 z parkingu kościelnego. Zapisy u ks. Stanisława do wtorku.
 5. Spotkanie z panią dr Joanną Wojciechowską, światowej sławy neurologiem, specjalistą w leczeniu stwardnienia rozsianego będzie w środę obok naszego kościoła w DPS-ie o godz. 16.oo.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej w Sali Duszpasterskiej młodzież przedstawi sztukę teatralną p.t. „Blaszany Kubek”. To w ramach przygotowań do wyjazdu na spotkanie z Ojcem Świętym w Madrycie. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 7. W najbliższą niedzielę przed naszym kościołem będzie zbiórka do puszek na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowego w Mielcu. Za zebrane pieniądze będzie zakupiony sprzęt ułatwiający opiekę nad chorymi w domu, w ostatnim okresie ich choroby.
 8. Ochotnicza Straż Pożarna organizuje nabór nowych kandydatów od lat 16. Chętni niech się zgłoszą w najbliższą sobotę do Domu Strażaka na Smoczce o godz. 16.oo.
 9. Przyłączmy się do ogólnopolskiej akcji ”Postaw na rodzinę” Szczegóły na stronie internetowej: www. postawnarodzine.pl
 10. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.
 11. Odszedł do Pana Eugeniusz Barnaś lat 75. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.