Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

  Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

  (Rdz 9, 8-15)
  Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2011-04-25
 1. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w sobotę 7 maja br. o godz. 18.oo.
 2. Jeśli jesteś osobą uzależnioną od alkoholu to przyjdź do Grupy AA „PROMYK” w środę na godz. 18.oo na ul. Botaniczną nr 1. Natomiast w pierwszą środę maja będzie mityng otwarty dla wszystkich.
 3. W najbliższą niedzielę będzie beatyfikacja Sługi Bożego Jana Pawła II. Z tej okazji Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 zaprasza w piątek na godz. 10.oo na Mszę św. jako dar wdzięczności Bogu za beatyfikację Jana Pawła II.
 4. Dnia 1 maja dla naszych parafian urządzamy Dróżki Różańcowe wraz z papieżem bł. Janem Pawłem II o godz. 19.oo, a potem Apel Jasnogórski. Zapraszamy. Dróżki o 19.oo i Apel. Nie pójdziemy już w tym roku do kapliczki w lesie, gdyż niedawno otrzymaliśmy pozwolenie na rozpoczęcie jej remontu i będziemy w maju odnawiać kapliczkę i parking.
 5. Jak już zauważyliśmy czeka na swojego sponsora żyrandol oraz ornat z bł. Ojcem Św. Janem Pawłem II, w którym będziemy odprawiać 1 maja.
 6. W sierpniu będzie odbywał się Światowy Dzień Młodzieży w Madrycie. Młodzież naszej parafii chciałaby jechać. Możemy jej pomóc kupując za tydzień popiersia bł. Jana Pawła II.