Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

  Dzień powszedni

  (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
  Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2011-05-15
 1. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.3o a po nim Msza św.
 2. Widać, że Trójca Przenajświętsza błogosławi nam skoro spełnia się to, co zaplanowaliśmy. Prace nad główną ścianą ołtarzową rozpoczną się na wakacjach, natomiast rzeźbienie kopii figury Pana Jezusa Nazareńskiego dobiega końca, stąd od tego tygodnia rozpoczynamy modlitwy i do Trójcy Przenajświętszej – we wtorki na wieczornej Mszy św. i do Pana Jezusa Nazareńskiego w czwartki na wieczornej Mszy św. prosząc o Boże błogosławieństwo dla tych, którzy będą pracować przygotowując nasz kościół do konsekracji.
 3. Agencja Rozwoju Regionalnego z Mielca zaprasza osoby pracujące na szkolenia z zakresu języka angielskiego, tworzenia stron internetowych, grafiki komputerowej, obsługi programu AutoCAD, wózka widłowego oraz operatora i programisty obrabiarek sterowanych numerycznie. Szczegóły na afiszu.
 4. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Grzegorz Niemczyk, Krzysztof Konieczny, 1 dzień – Henryka Marek. Bóg zapłać. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyła rodzina Kubików, a na żyrandol – róża św. Jadwigi, Królowej. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy do pracy mieszkańców bl. nr  8  i  9 przy ul. Warneńczyka.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. W związku z wielością różnych uroczystości w maju i w czerwcu wydaliśmy okolicznościowy TRINITAS. Młodzież Gimnazjum prosimy, by podeszła po Mszy św. do zakrystii i pobrała gazetkę. Już w sobotę o godz. 10.oo Święceń diakonatu Ks. Bp Ord. Wiktor Skworc udzieli naszemu parafianinowi Marcinowi Górskiemu w kościele MB Nieust. Pomocy na Osiedlu w Mielcu. Także w sobotę przed godz. 17.3o przywitamy w progach kościoła naszego neoprezbitera ks. Rafała Dudę. Mszę św. prymicyjną odprawi w przyszłą niedzielę o godz. 12.oo. Wtedy Ks. Rafała przywitamy ze sztandarami, chorągwiami i feretronami przed Szkoła Podstawową nr 11 o godz. 11.3o. Na to przywitanie niech przyjdą dzieci komunijne, DSM-ki, ministranci, lektorzy, parafianie.
 6. Odszedł do Pana ś.p. Tadeusz Gniewek lat 79. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.