Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na sobotę, 22 lipca 2017

  Wspomnienie św. Marii Magdaleny

  (Pnp 8,6-7)
  Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol, żar...

2011-05-22
 1. Wczoraj w kościele MB Nieustającej Pomocy były święcenia diakonatu naszego kleryka Marcina Górskiego. Polecamy go Waszym modlitwom. Dzisiaj w naszej parafii prymicje ks. Rafała Dudy o godz. 12.oo. Kazania przez cały dzień głosi nasz ks. Dziekan, proboszcz parafii MB Nieustającej Pomocy w Mielcu, Prałat Kazimierz Czesak. Bóg zapłać. W najbliższą sobotę o godz. 9.oo w Katedrze Tarnowskiej Święcenia kapłańskie otrzyma nasz ks. diakon Łukasz Kurmaniak. Od dzisiejszego wieczoru rozpoczyna tygodniowe rekolekcje. Polecamy go Waszym modlitwom, a przywitamy go w parafii w najbliższą sobotę o 17.3o przed naszym kościołem. Przywitanie oficjalne będzie w najbliższą niedzielę o 11.15  przy remizie strażackiej na ul. Smoczka wraz z feretronami, sztandarami, dziećmi komunijnymi z klas II i III, DSM – kami, ministrantami, lektorami, młodzieżą  i parafianami. Kazania będzie głosił Dziekan sąsiedniego dekanatu, proboszcz Borowej, ks. Prałat Józef Mróz.
 2. Dzisiaj o g. 16.oo będzie rocznica I Komunii św. dla dzieci klas III.
 3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.3o, a po nim Msza św.
 4. W tym tygodniu pracowali przy kościele: 3 dni – Andrzej Barszczewski, Eugeniusz Czarnota, Edward Sondej, Józef Tylutki. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 6 i 7 przy ul.Warneńczyka.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. W Gościu Niedzielnym jest włożone beatyfikacyjne zdjęcie Jana Pawła II z litanią. Jak wiemy – jest już rozniesione pismo naszej parafii TRINITAS. Kto nie ma, nich podejdzie do zakrystii i zabierze.
 6. KIK zaprasza w przyszłą niedzielę o 16.oo na nabożeństwo majowe przy kapliczce w lesie.