Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na poniedziałek, 18 grudnia 2017

  (Lb 24,2-7.15-17a)
  Gdy Balaam podniósł oczy i zobaczył Izraela rozłożonego obozem według swoich pokoleń, ogarnął go Duch Boży i zaczął głosić swoje pouczenie, mówiąc: Wyrocznia Balaama, syna Beora; wyrocznia męża,...

2011-06-05
 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Teraz jest czas na zgłaszanie się młodzieńców do Seminariów Duchownych. Polecamy ich Waszej modlitwie.
 3. W przyszłą niedzielę Siostry Nazaretanki z Komańczy, gdzie jest też nasza S. Magdalena Chmiel będą mówić kardynale Wyszyńskim, którego wiara i odosobnienie stały się podstawą pontyfikatu Rodaka Jana Pawła II.
 4. Na budowie pracowali: 3 dni – Jerzy Stachowicz, 1 dzień Kazimierz Krempa i Piotr Laskowski. Bóg zapłać. Bóg zapłać róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus za ofiarę na żyrandol. Na obecny tydzień zapraszamy pozostałych mieszkańców bl. nr 1 przy ul. Warneńczyka i ul. Smoczka.
 5. Spotkanie Rodziców i dzieci biorących udział w oazie DSM-ek i ministrantów w Łomnicy – Zdroju – w środę o godz. 19.oo w Sali duszpasterskiej.
 6. 24 i 25 czerwca tj. w piątek i sobotę organizujemy pielgrzymkę do Lichenia. Zapisy do niedzieli – 19 czerwca w zakrystii. Koszt wyjazdu 120 zł. Zapraszamy do wyjazdu róże różańcowe i wszystkich chętnych.
 7. Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych będzie w środę 8 czerwca. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.3o.
 8. W przyszłą niedzielę będzie składka budowlana. Wczoraj na Osiedlu odbyła się konsekracja kościoła. U nas będzie za rok. Dużo jeszcze musimy zrobić do godnego przeżycia tej konsekracji. Damy radę, jeżeli każda rodzina z parafii wywiąże się ze swych należności. Oto 5 celów, które zaplanowaliśmy osiągnąć. Trzy w kościele, a dwa poza kościołem. Jako pierwszy to ściana ołtarzowa, jako drugi cel w kościele to statua Pana Jezusa Nazareńskiego i jako trzeci, to żyrandole i kinkiety. Dwa cele poza kościołem to przęsła do ogrodzenia, a drugi cel poza kościołem - w piątek wylaliśmy pierwszą część betonu pod fundamenty kapliczki w lesie. Wraz z nową drogą Mielec – Kolbuszowa postanowiliśmy odnowić także kapliczkę i istniejący tam parking. Mając taką perspektywę musimy sobie uświadomić, że w przyszłą niedzielę jest składka budowlana i to, że wciąż czekamy na sponsorów. Dzisiaj zbiórka do puszek na Bazylikę Opatrzności Bożej w Warszawie. Bóg zapłać.
 9. Odeszła od nas ś.p. Małgorzata Hernik lat 54. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.