Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

  Trzecia Niedziela zwykła

  (Jon 3,1-5. 10)
  Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2011-06-12
 1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczorowej.
 2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Matki Kościoła. 5 Mszy św. w naszym kościele: rano o 7.3o i 9.oo a po południu o 15.oo – 16.3o i o 18.oo.
 3. We wtorek modlimy się do Trójcy Przenajświętszej o łaski potrzebne dla właściwego wykonania ściany ołtarzowej, a w czwartek do Pana Jezusa Nazareńskigo o dobre wykonanie kaplicy ku Jego czci.
 4. Z nami są dzisiaj SS. Nazaretanki z Komańczy. Bóg zapłać za ofiary, które zbierają do puszek na swoje inwestycje.
 5. W najbliższą sobotę o godz. 18.oo będzie odprawiona Msza św. za ś.p. Ks. Ryszarda Słowika w 2 r. śmierci. Będą koledzy rokowi. Zapraszamy parafian.
 6. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową oraz Jubileusz 50-lecia Kapłaństwa ks. Kustosza Władysława Tokarczyka. 10 minut przed godz.12.oo niech przy plebanii ustawią się feretrony, sztandary, chorągwie, DSM-ki, ministranci, lektorzy, róże i parafianie, by uroczyście wprowadzić Ks. Jubilata do kościoła. Po Mszy św. już nie będzie procesji eucharystycznej, tylko po Komunii św. zaśpiewamy Magnificat.
 7. Na budowie pracowali: 3 dni – Bogusław Zakrzewski, 2 dni – Adam Kowal, Zbigniew Kaczkowski, Mieczysław Lenart, Stanisław Osmola, Kazimierz Lodarski, Wiesław Wróbel. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Wolności, ul. Witosa i ulice przyległe. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. W czwartek zalaliśmy pozostałą część fundamentów pod kapliczkę w lesie. W kościele stawiamy rusztowanie pod wykonanie polichromii ściany głównej. Rusztowanie jest nieco mocniejsze, gdyż chcemy z niego odnowić sufit kościoła nad ołtarzem.