Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

  XVI niedziela zwykła

  (Mdr 12,13.16-19)
  Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2011-06-19
 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo.
 2. We wtorek kończymy rok katechetyczny dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego będzie we wtorek od godz. 16.oo. Msza św. z kazaniem o godz. 18.oo.
 3. W czwartek Boże Ciało. Msze św. tak jak w niedziele. Procesja będzie po Mszy św. o godz. 9.oo do 4 ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i przygotowanie procesji z dziećmi pierwszokomunijnymi z kl. II i III, DSM-kami, ministrantami, lektorami, feretronami, sztandarami, baldachimem, a przede wszystkim z dziećmi sypiącymi kwiaty i dzwoniącymi.
 4. Nie będzie pielgrzymki do Lichenia z powodu małej liczby chętnych. Zapisanych prosimy o pobranie złożonych pieniędzy z zakrystii.
 5. AGH w Krakowie zaprasza abiturientów oraz osoby dorosłe na zaoczne studia inżynierskie. Zajęcia będą prowadzone w Mielcu. Rekrutacja trwa do 15 lipca br. Szczegóły na afiszu.
 6. Na budowie pracowali: 4 dni – Andrzej Karpiński, 3 dni – Kamil Stefaniak, Józef Smaczny, Jan Rzeszutek, Maciej Bar, Andrzej Jaworski, Sylwester Polak, 2 dni – Mieczysław Lenart, Zbigniew Kaczkowski, Zdzisław Siembab, Stanisław Osmola, Władysław Kowalczyk, 1 dzień – Tadeusz Krężel. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Św. Kingi, Św. Brata Alberta, Bł. Matki Teresy, Powstańców Warszawy. Zostały zawieszone dwa następne żyrandole. Myślimy, że są dobrze zawieszone i dobrze wyglądają. Jeden kinkiet zasponsorowali uczestnicy wprowadzenia relikwii bł. ks. Jerzego a drugi róże różańcowe, które dotychczas złożyły na ten cel ofiarę. Na sponsorów czeka więc jeden żyrandol i 6 kinkietów.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Młodzież  rozprowadza dzisiaj popiersia bł. Ojca św. Jana Pawła II a także czasopismo TRINITAS dla naszych gości.