Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

  Trzecia Niedziela zwykła

  (Jon 3,1-5. 10)
  Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2011-06-26
 1. Procesja dzisiaj będzie po Mszy św. o godz. 12.oo, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.oo.
 2. W środę – uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Będziemy się modlić za Ojca św. Benedykta XVI z ok. jubileuszu 60 – lecia kapłaństwa. W naszym kościele będzie 5 Mszy św. –  o godz. 7.3o i o 9.oo,  o 15.oo, 16.3o i 18.oo.
 3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Będą dwa nabożeństwa – pierwsze o godz. 16.oo, a drugie o godz. 18.oo, połączone z błogosławieństwem dzieci.
 4. W tym tyg. przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan od 10.oo i od 19.oo. Spowiadamy w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo – o godz. 16.oo będzie Msza św. i spowiadamy do godz. 18.oo. O godz. 18.oo Msza św. i procesja z okazji uroczystości Najśw. Serca PJ-a.
 5. W najbliższą sobotę będzie nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.oo.
 6. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o  7.3o.
 7. Firma Wektor chce pomóc osobom po grupowym zwolnieniu z BRW.
 8. Stowarzyszenie „Godne życie dla dzieci” organizuje zbiórkę na pomoc dzieciom.
 9. Parafia Ducha Śwętego w Mielcu organizuje pielgrzymkę do Włoch, do grobu bł. Jana Pawła II od 28 sierpnia do 3 września. Zapisy w kancelarii parafii Ducha Świętego. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 10. Na budowie pracowali: 3 dni – Janusz Zając, Irena Jemioło, Grażyna Kulpa, Adela Siewierska, Mieczysław Wojtkowski, Małgorzata Waleń, Marian Rżany; 2 dni – Ryszard Szot, Tomasz Augustyn, Elżbieta Lubieniecka; 1 dzień – Józef Trela, Andrzej Hawro, Witold Socha. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Królowej Jadwigi i przyległe oraz  ul. Majowa, Iwaszkiewicza i Wiesiołowskiego. Z okazji Bożego Ciała znaleźli się trzej sponsorzy do kinkietów. Pewna rodzina, róża św. Elżbiety i Odnowa w Duchu Świętym oraz mieszkańcy ul. Wolności 159 – 214, Smoczki, Majowej, Witosa, Królowej Jadwigi, św. Anny,. Do sponsorowania pozostało 3 kinkiety i jeden żyrandol.