Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

 • Czytania na poniedziałek, 20 lutego 2017

  (Syr 1,1-10)
  Cała mądrość od Boga pochodzi, jest z Nim na wieki. Piasek morski, krople deszczu i dni wieczności któż może policzyć? Wysokość nieba, szerokość ziemi, przepaść i mądrość któż...

2011-07-31
 1. Msze św. ranne o 6.3o a wieczorem o 18.oo. Pół godziny wcześniej odmawiamy różaniec.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan w piątek o 10.oo i o 19.oo. Spowiadamy w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu od 15.oo – o 16.oo Msza św. i do godz. 18.oo.
 3. Nabożeństwo wynagradzające w sobotę o 17.oo.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.3o.
 5. W tym tygodniu przypada Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego w Cmolasie od 3 – 7 sierpnia. Nabożeństwo z ks. Bpem Janem Niemcem z Ukrainy będzie w pt. o 11.oo, z ks. Bpem Edwardem Białogłowskim w sobotę o 11.oo, a w niedzielę przyszłą z ks. Bpem Krzysztofem Nitkiewiczem z Sandomierza i Kazimierzem Górnym z Rzeszowa. Szczegółowy plan na afiszu.
 6. W ubiegłym tygodniu pracowali: 5 dni – Mieczysław Zieliński, 3 dni – Jerzy Bieś, Stanisława Surdej, Józef Pazdyk, Irena Kopacz, Waldemar Pacholec, Kazimierz Tomczyk, Mariusz Rżany, Zygmunt Grzesik, Ryszard Stachnik, Stanisława Kopera, Józef Safin, 2 dni – Ryszard Słaby, Bogdan Wyparło, Henryk Stępień, Mirosław Madeja, 1 dzień – Krzysztof Tomczyk, Jarosław Draguła, Dariusz Godek, Józef Sieńkowski, Bronisława Jachyra, Elwira Krupa, Stanisław Foryś. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 7,  9,  11,  12 przy ul. Dąbrówki. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli Strażowie. Bóg zapłać. Jak widzimy, świeci się już przedostatni – piąty żyrandol i też czeka na sponsora.
 7. Zgubiono klucze w okolicy Os. Dziubków i ul. Metalowców.
 8. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności ś.p. Helena Draguła lat 74, i ś.p. Adam Kuśmider lat 86. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.