Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 24 kwietnia 2017

    Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

    (Dz 1,3-8)
    Po swojej męce Jezus dał Apostołom wiele dowodów, że żyje: ukazywał się im przez czterdzieści dni i mówił o królestwie Bożym. A podczas...

2011-08-07


1.    Dzisiaj można jeszcze dokonać zapisów na Pieszą Pielgrzymkę z Tarnowa. Zapisy i spotkanie informacyjne do grupy 17 w Kanie o godz. 15.00, oraz do grupy 16 w sali duszpasterskiej w naszej parafii o godz. 16.00. Gorąco zapraszamy do wspólnych rekolekcji w drodze, wszystkich parafian o sercu chętnym przemodlić wiele spraw współczesnego świata  i osobistych.
2.    W przyszłą niedzielę piknik rodzinny „ Grunt to rodzinka”  na Osiedlu  o  godz.  15.oo
3.    W ub. tyg. pracowali: 4 dni – Piasecki Wiesław,  3 dni – Ireneusz Kubik, Witold Kłaczyński, Waldemar Barnaś, Witold Kalita, Marek Kulczyk, Krzysztof Barnaś, Tadeusz Tomaszewski, Wacław Soja, Anna Bżdęk, 2 dni – Henryk Bugaj, Stanisław Foryś, Krystyna Baracz, Stefan Niedbała, Andrzej Warchoł,   1 dzień – Eugeniusz Domagała, Grzegorz Łaszyca, Stanisław Bryk, Bogdan Wyparło. Bóg zapłać. Bóg zapłać za ofiary na kościół za nieprzepracowane dniówki, którą złożyli: Jolanta i Stanisław Barszczewscy, Alina i Andrzej Machnikowie, Magdalena i Piotr Kozikowie, Helena Golba a na oświetlenie członkowie róży św. Maksymiliana. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 14, 16, 18 przy ul. Dąbrówki. W przyszłą niedzielę będzie składka budowlana na inwestycje, które prowadzimy. Natomiast do puszek będzie składka na głodującą Afrykę     w myśl prośby Ojca św. i naszego Ks. Bpa Ord.