Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 28 marca 2017

    (Ez 47,1-9,12)
    Podczas widzenia otrzymanego od Pana zaprowadził mnie aniał z powrotem przed wejście do świątyni, a oto wypływała woda spod progu świątyni w kierunku wschodnim, ponieważ przednia strona świątyni...

2011-08-21

1.    Śledząc Światowe Dni Młodzież w Madrycie wiemy, że podczas Drogi Krzyżowej widzieliśmy Pana Jezusa Nazareńskiego. Dziś zakończenie Ś.D.M Madryt 2011
2.    W piątek–uroczystość MB Częstochowskiej. Msza św.          o godz. 18.oo Na wejście naszych pielgrzymów pojedziemy autokarami do Częstochowy. Wyjazd w nocy ze środy na czwartek pół godziny po 24.oo  sprzed naszego kościoła. Zapisy w zakrystii – tylko dzisiaj.
3.    Centrum Krwiodawstwa prosi o oddawanie krwi dla potrzeb naszego szpitala w Przychodni nr 4 naprzeciw szpitala,          I piętro od 7.oo – 12.oo    w dni pracujące.
4.    Osoby dotknięte zwolnieniami grupowymi niech korzystają z pomocy firmy Vector do 1 września br.
5.    We wtorek o 19.3o w kościele na Osiedlu będzie niepowtarzalny koncert polifonicznej, trzygłosowej muzyki w wykonaniu Chóru z Gruzji.
6.    W ub. tyg. pracowali: 3 dni – Władysław Kuźniar, Antoni Pietryka, Kazimierz Osmola, 2 dni – Jan Świątek, Adam Jastrząb, Zdzisław Ujas, 1 dzień – Pweł Magda, Maria Trela, Filip Zapała. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Kard. Wyszyńskiego – bloki  i szeregówki. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisław Niedbała, Julia Duszkiewicz, Krystyna i Józef Cyganowie, Małgorzata i Marek Rusinowie, Stanisław Cyran, Lucyna i Józef Kuligowie, Kazimiera Babiec a na oświetlenie pewna rodzina, Władysława i Andrzej Kozakowie oraz róża św. Barbary. Bóg zapłać.

7.    W ub. tyg. zmarła Zofia Starzyk, lat 81. Dobry Jezu ...