Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2011-09-11


1.    Dzisiaj od godz. 14.oo w Rzochowie będzie charytatywny, kulturalno – oświatowy XII Festyn Parafialny, którego celem jest dofinansowanie wyposażenia i otoczenia nowego kościoła, Szczegóły na afiszu.
2.    W środę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża. Stąd  Słowo Bpa .....   a także w środę o 17.3o DROGA KRZYŻOWA DLA PARAFIAN.
3.    Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców  w  najbliższą środę o 18.oo
4.    Wszystkich chętnych, którzy chcieliby śpiewać w naszym chórze parafialnym zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej. Myślimy, że przyjdą do chóru te osoby, które już w jakimkolwiek chórze w ciągu swojego życia śpiewały.
5.    Spotkanie  DSM-ek w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy i te dziewczynki, które chciałyby się do DSM-u zapisać. Również w czwartek o godz. 18.oo spotkanie klas III Gimnazjum. Prosimy przynieść na to spotkanie deklaracje.
6.    Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 8.3o
7.    Wyjazd na pielgrzymkę do Czarnego Potoku będzie w niedzielę o 4.3o sprzed naszego kościoła.
8.    Solidarność zaprasza na XXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Ludzi Pracy  do Częstochowy na  najbliższą sobotę i niedzielę. /ZAPROSZENIE/
9.    Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA" w Mielcu zaprasza maturzystów z powiatu mieleckiego na kursy przygotowujące                  do egzaminów maturalnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy   na zapisy w dniach od 12 do 15 września br. w godzinach od 14 -18  do sekretariatu "KANY" ul. ks. H. Arczewskiego 7. Szczegółowych informacji udziela sekretariat KANY czynny codziennie od 12 - 18
10.    W ub. tyg. pracowali: 3 dni – Ewa Opiela, Jan Żmuda, Adam Michno, Barbara Bik, 2 dni - Barbara Krempa, Andrzej Śledziona, 1 dzień -  Maria Trela. Bóg zapłać. Bóg zapłać za ofiarę złożoną przez Stanisławę Kurgan za nieprzepracowane dniówki a na oświetlenie róży bł. Karoliny Kózka. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 9 przy            ul. Godlewskiego a z ul. Botanicznej bl. nr 1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną i za wpłaty bankowe. Pan Jurij po niedługim odpoczynku pracuję już nad naszą polichromią. Wspierajmy go modlitwą.
11.    W ub. tyg. odeszła do Pana + Stanisława Szot, lat 63. Dobry Jezu