Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 21 lipca 2017

    (Wj 11,10-12,14)
    Mojżesz i Aaron wykonali wszystkie cuda przed faraonem. Lecz Pan uczynił upartym serce faraona, tak iż wzbraniał się wypuścić Izraelitów ze swego kraju. Pan powiedział do Mojżesza i...

2010-10-09

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym codziennie o 17.3o.Dzisiaj o godz. 17.00 Dróżki Różańcowe wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy

W gablocie wywieszono informacje dla gimnazjalistów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy by zapoznali się z nimi sami zainteresowani i ich rodzice.

Spotkanie dla dzieci klas II przygotowujących się do I Komunii św. w środę na różańcu i Mszy św. o godz. 17.3o.

Różaniec i Msza św. dla kandydatów do bierzmowania z kl. III w czwartek o 17.30.

Przypominamy o spotkaniu gr. V kandydatów do bierzmowania w środę o 16.45

Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o  9.00

Przy parafii w ub. tyg. pracowali: 3 dni – Guła Franciszek, 2 dni – Wolanin Paweł, Polak Eugeniusz, Hawro Andrzej; 1 dzień – Mędżyk Włodzimierz. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 12,  14,  16,  18  przy ul. Szafera. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli Danuta i Tadeusz Rżany, Czesława i Józef Sajkowie, Danuta i Bogusław Chrobak, oraz Sidorukowie. Ofiarę na ołtarz złożyli Danuta i Tadeusz Rżany a na oświetlenie Róża św. Ojca Pio. Bóg zapłać.  Bóg zapłać także  za dzisiejszą składkę budowlaną.

We wtorek od 8.00 będą wydawane produkty żywnościowe aż do całkowitego ich wyczerpania w sali pod plebanią.

Szczegóły kursu „Księgowy do spraw płac i ZUS” dla kobiet powyżej 45 r. życia znajdują się w gablocie.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów.   Do Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta CD z rozważaniami różańcowymi bł Jana Pawła II.