Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2001-10-16

Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.3o

Jutro, w poniedziałek o godz. 9.oo będzie Msza św. w naszym kościele dla Sz.Podst. nr 11 im. bł. Jana Pawła II  z okazji święta Patrona. Na tę Mszę św. zapraszamy parafian.

We wtorek Dzień Służby Zdrowia. Z tej okazji w kaplicy szpitalnej będzie odprawiona za Służbę Zdrowia Msza św. pod przewodnictwem ks. Bpa Andrzeja Jeża.

W środę 19 X będziemy przeżywać 27 r. śm. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. - Różaniec z ks. Jerzym o godz. 17.3o  a  Msza św. ze sztandarami „Solidarności” o godz. 18.oo i z kazaniem ks. Prałata Józefa Piecha, prob. z Mikluszowic, który w tych samych koszarach co ks. Jerzy czyli w Bartoszycach dwa lata później służył w wojsku. Zapraszamy.

W czwartek o 19.oo w Sali budynku katechetycznego na Osiedlu będzie wykład ks. dra Michała Drożdża nt. Człowiek w świecie meddiów.

Policja znów ostrzega babcie na tzw. „ wnuczka”, który wyłudza pieniądze.

Na budowie pracowali: 3 dni – Marian Krężel, 2 dni – Gerard Polak, 1 dzień – Marek Radkowski. Bóg zapłać.Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 2,  4,  6,  przy ul. Raciborskiego oraz z bl. nr 3 przy ul. Chałubińskiego

Parafianie pytają o kartki na wypominki. Są już włożone do skrzynek przy wyjściu z kościoła.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów.

Msze św. wspólnotowe i rocznicowe

Odeszła do Pana + Helena Pietryka lat 87. Dobry Jezu ...