Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

    Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

    (Joz 3,7-10a.11.13-17)
    Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2011-11-20

Wypominki z różańcem codziennie o godz. 17.3o i Msza św. za wypominanych w naszym kościele.

Planujemy na 25-lecie parafii i konsekrację naszego kościoła wydać jej monografię. Gdyby ktoś z parafian miał unikatowe zdjęcia z przestrzeni 25 lat lub chciał podzielić się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, czy należał do grupy parafialnej, o której trzeba coś więcej napisać to można to uczynić wrzucając zdjęcie         z podpisem lub kartkę na tacę lub podać księdzu. Do końca listopada byłby czas, by to załatwić. Prosimy.

W przyszłą niedzielę niech wyznaczona młodzież z Gimnazjum podejdzie po opłatki do zakrystii, by je roznieść parafianom. Ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów renowacji naszej kapliczki przy szosie. Po domkach jednorodzinnych będą chodzić z opłatkami pp. kościelni i  p. organista.

Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.oo

Na budowie pracowali: 3 dni - Jan Krupa, 1 dzień -Andrzej Pleban. Bóg zapłać. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Ewa i Jerzy Ziemscy, Józefa i Jan Gręba, Czesława Przydział, Justyna i Wiesław Pazdro, Maciej Kriger, Leokadia i Mieczysław Wojtkowscy, Teresa i Józef Krajewscy, a na kapliczki – Marian Zboch. Bóg zapłać.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. W Gościu Niedzielnym jest kalendarz na 2012 r.

Msze św. wspólnotowe i rocznicowe.

W ub. tyg. odeszli do Pana: + Stanisłsaw Niziołek lat 85  i Jan Kalkowski lat 64. Dobry Jezu ...