Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 15 grudnia 2017

    (Iz 48,17-19)
    Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraela: Jam jest Pan, twój Bóg, pouczający cię o tym, co pożyteczne, kierujący tobą na drodze, którą kroczysz. O gdybyś zważał na...

2011-12-04

Roraty w niedzielę o 6.3o i o 18.oo w dzień powszedni o 18.oo  Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Dzieci z lampionami przychodzą codziennie o 17.oo

W środę o 17.3o spotkanie dzieci klas II i ich Rodziców

W czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszej parafii będzie 5 Mszy św. Rano o 7.3oo  i  9.oo a po południu o 15.oo – 16.3o  i o 18.oo Kandydaci do przyjęcia S. Bierzmowania niech przyjdą na Mszę św. na godz. 18.oo. Zbiórka kandydatów na lektorów  też w czwartek o 19.oo

W przyszłą niedzielę św. Mikołaj przybędzie do dzieci i do naszych parafialnych grup po Mszy św. o godz. 12.oo Rodzice tych dzieci niech wcześniej podejdą do zakrystii.

Alkohol bez tajemnic – oto hasło spotkań, zapytań, wyjaśnie  ze specjalistami w tej dziedzinie. Sobota od 9.oo – 14.oo - dawna pralnia szpitala obok Urzędu Miejskiego.

Zbiórka w sobotę o godz. 9.oo dla kandydatów na ministrantów  a w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.oo będzie ich przyjęcie do grona ministrantów.

W przyszłą niedzielę również jako drugą niedziele miesiąca będzie składka budowlana. Kończy się powoli rok. Należy wywiązać się            z deklaracyjnych zobowiązań. Chcemy być wypłacalni wobec naszych dłużników. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kośćioł złoiżyli: Beata i Piotr Makuchowie, Renata i Wojciech Baltazarowie, Krystyna     i Franciszek Górscy, Barbara i Andrzej Kądzielawa, Genowefa Jędrychowska a na kapliczkę przy szosie Bogusława Fleszar. Bóg zapłać. Wczoraj ofiarowaliśmy jedną suknię dla Pana Jezusa z Krywicz             na Białoruś. Myślimy, że będzie zadowolony. Przed świętami pokażemy parafianom suknię naszego Pana Jezusa. Koronę cierniową wykonaną      z metalu posrebrzanego i pozłacanego fundują dla Pana Jezusa rodzice, których dzieci w maju przystąpią do I Komunii św. Przypominamy, że    w przyszłą niedzielę będzie składka budowlana. Natomiast dzisiaj do puszek składamy na kościoły wschodnie.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Są już do nabycia świece wigilijne

Msze św wspólnotowe i rocznicowe.