Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

    Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

    (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
    W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

2011-12-11

Roraty codziennie o 18.oo a w niedzielę  o 6.3o i o 18.oo  Pół godz. wcześniej śpiewamy Godzinki o MB.

Kto nie ma jeszcze opłatków niech podejdzie do zakrystii.

Wyznaczeni z Gimnazjum i lektorzy obecni na Mszy św. niech podejdą do zakrystii po pismo TRINITAS, w którym znajdziemy plan rekolekcji adwentowych 2011. Rekolekcje rozpoczynają się w przyszłą niedzielę. We wtorek będzie całodzienna spowiedź adwentowa, natomiast w środę zakończenie rekolekcji a składka będzie przeznaczona na rozwój dzieł OO Redemptorystów. O. Andrzej Makowski   z Lublina był poprzednio proboszczem kościoła św. Józefa    w Toruniu skąd mamy transmisję z rannej Mszy św.            w Radio Maryja.

Jutro o 18.oo w kościele MB NP na Osiedlu z ok. 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego będzie Msza św. Zapraszamy.

Samorządowcy mają dzień skupienia w sobotę o 10.oo  w kościele MB  Nieust. Pomocy na Osiedlu

Statua Pana Jezusa  jest już na plebanii. Na statuę Pana Jezusa ofiarę złożyła rodzina Misiaków a na kinkiety Anety i Mariana Grabarzów. Bóg zapłać..

Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisława i Tadeusz Nowakowie, Godkowie, Antoni Tomczyk, Helena i Jerzy Żarów, Maria i Władysław Łazowie, Smoleniowie, Gardianowie, Janina Haracz, Starzykowie, Sowulowie, Aneta i Marin Graborzowie, Janina i Tadeusz Wójcikowi. Bóg zapłać.  Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. Już można składać deklaracje na potwierdzenie przez bank konta za ten rok.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów