Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

    XVI niedziela zwykła

    (Mdr 12,13.16-19)
    Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2012-02-05

Przeżywamy niedzielę adoracyjną. Po Mszy św. będzie adoracja N. Sakramentu. Cel adoracji jest taki, by jak najwięcej wiernych po Komunii św. mogło adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,  a tymczasem do spowiedzi pierwszopiątkowej było bardzo mało dzieci, młodzieży i starszych. Skoro są ferie, może niektórzy myślą, że Pan Bóg też ma ferie, skoro był wielki mróz, niektórzy myślą, że nie trzeba. A Pan Jezus czeka. Co się dzieje z nami na 25-lecie parafii? Warto to przemyśleć przed wystawionym w monstrancji Panem Jezusem.

W piątek będzie w naszej parafii Światowy Dzień Chorego. Odbędzie się w Domu Pomocy Społecznej o godz. 10.oo Tam będzie udzielony chorym Sakrament Namaszczenia Chorych. Wszyscy tam mogą podejść. Przypominam: piątek - godz. 10.oo  - DPS

Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyła rodzina Sokołowskich a na kapliczkę przy szosie Władysława i Andrzej Kozakowie. Bóg zapłać. W następną niedzielę będzie składka budowlana. Wszystkim podobają się przęsła ogrodzenia. Dla wyrównania kosztów przęseł będzie w przyszłą niedzielę druga już składka na ten cel.