Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 16 grudnia 2017

    (Syr 48,1-4.9-11)
    Powstał Eliasz, prorok jak ogień, a słowo jego płonęło jak pochodnia. On głód na nich sprowadził, a swoją gorliwością zmniejszył ich liczbę. Słowem Pańskim zamknął niebo, z niego...

2012-04-29

Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe o godz. 17.3o   a po nich Msza św.

We wtorek przypada rocznica beatyfikacji Jana Pawła II. W tych dniach a zwłaszcza dzisiaj oddajmy Mu hołd całując Jego relikwie krwi w kaplicy Pana Jezusa Nazareńskiego.

W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w niedziele. Po południu,   o godz 14.00 wyrusza z naszego kościoła pielgrzymka do odnowionej kapliczki w lesie. Tam ok. 15.oo będzie Msza św. i poświęcenie odnowionej kapliczki z okolicznościowym kazaniem. Wszystkie parafie Mielca są o tym powiadomione. Myślę, że nas nie zabraknie.

W tym tyg. przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w pt. od 10.oo i wieczorem  od 19.oo Spowiadamy w czwartek na wszystkich Mszach św. a w pt. rano przed Mszą św. o godz. 9.oo Po południu od 15.oo – o 16.oo Msza św. i spowiedź do godz. 18.oo

W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo przebłagalne      o godz. 17.oo

W pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o

Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w naszej parafii w przyszłą niedzielę, 6 maja, Mszą św. o godz. 18.oo

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Dzisiaj ministranci rozdają a także jest wyłożona za ławkami  i w kaplicy Pana Jezusa Nowenna do Pana Jezusa Nazareńskiego.