Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 22 stycznia 2018

    Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika

    (2 Sm 5, 1-7. 10)
    Wszystkie pokolenia izraelskie zeszły się u Dawida w Hebronie i oświadczyły mu: „Oto my jesteśmy kości twoje...

2012-06-10

Procesja eucharystyczna dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.oo W dni powszednie po Mszy św. wieczornej złączona z litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i dwa nabożeństwa. Jedno dla małych dzieci o 16.oo a drugie o godz. 18.oo Przychodzimy jeszcze na procesję w piątek na godz. 18.oo, gdyż wtedy przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. 

Dzisiaj Święto Rodziny w Starym Sączu a za tydzień w niedzielę Ostrowach Tuszowskich.

Spotkanie rodziców i dzieci biorących udział w oazie DSM i Ministrantów w Szczawie będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

Dyrektor SP 11 zaprasza rodziców dzieci zapisanych do kl. I na rok 2012/2013 na spotkanie informacyjne które odbędzie się w dniu 12.06. o godz. 17,30.

Nadleśnictwo Mielec zaprasza na II Mielecki Lęśny Minirajd. Szczegóły w gablocie.

W ub. tyg. przy kościele pracowali: 3 dni – Wróbel Wiesław, Biegańska Barbara, Konieczny Krzysztof, Buczek Zbigniew, Wójtowski Mieczysław, Bojceta Zbigniew; 2 dni - Bańka Damian, Kopeć Grzegorz, Pająk Mariusz; 1 dzień - Kubik Agnieszka. Bóg zapłać.

Ofiarę na kościół z ok. Bożego Ciała złożyli mieszkańcy ulic: Majowej, Witosa, Królowej Jadwigi, św. Anny, Smoczka i Wolności od 159 do 214.

Bóg zapłać.

Są jeszcze do nabycia albumy o naszej parafii w cenie promocyjnej 30 zł.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów.