Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 26 lutego 2017

    VIII niedziela zwykła

    (Iz 49,14-15)
    Mówił Syjon: Pan mnie opuścił, Pan o mnie zapomniał. Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona...

2012-06-24

Jak słyszeliśmy ks. Bp Andrzej będzie we wtorek o 18.oo przewodniczył Mszy św. dziękczynnej. Na którą serdecznie zaprasza. 

Po Mszy św. o godz. 14.3o będzie specjalne spotkanie z p. prof. Bolesławem Fleszarem z Rzeszowa nt. Całunu Tutryńskiego. Zapraszamy.

Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo

W tym tyg. jest zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. będzie w środę o godz. 18.oo Dwie godziny wcześniej będziemy spowiadać.

W piątek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele będzie Mszy św.– o godz. 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o – 18.oo Składka przeznaczona jest na utrzymanie grobów Apostołów zwana świętopietrzem. Uroczystość znosi post. W kaplicy Pana Jezusa Nazareńskiego mamy relikwie Świętych Apostołów oraz kamień z grobu św. Piotra. Można im dzisiaj oddać cześć.

Nasz neoprezbiter ks. Marcin Górski otrzymał parafię – Porąbka Uszewska, sanktuarium MB z Lourdes. Dla diecezji jest to centrum pielgrzymowania, stąd mamy wodę z Lourdes. Dla potrzebujących można pobrać buteleczkę z wodą z Lourdes w zakrystii. Także w zakrystii można odebrać zamówione płyty z uroczystości konsekracji.