Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2012-09-30

Dziękujemy ks. prof. Januszowi Królikowskiemu za wprowadzenie nas swoim wykładem w Rok Wiary. 

Nabożeństwa różańcowe rozpoczynają się jutro o godz. 17.3o a po nich Msza św. Pokażmy jak kochamy naszą Matkę, Maryję. Czy to jest tylko wtedy kiedy nam potrzeba - Matuchna, Mateńka?

W środę na godz. 17.3o przychodzą dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii św. wraz z Rodzicami

W piątek przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan o godz. 10.oo a po południu o 19.oo Spowiadamy w czwartek od 16.oo klasy III Gimnazjum a o 18.oo będzie dla nich Msza św. Natomiast w pt. przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu od 15.oo dzieci ze Szkół Podstawowych i o godz. 16.oo Msza św. a potem młodzież klas I i II Gimnazjum i starsi i Msza św. o 18.oo

W sobotę o 17.oo nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi przed wystawionym Panem Jezusem w Najśw. Sakr.

W najbliższą niedzielę zmiana róż różańcowych będzie na Nabożeństwie Dróżek o godz. 17.oo Dróżki będzie prowadził ks. Bronisław Kowalik. Wszystkich serdeczne zapraszamy. W przyszłą niedzielę można przyjść na 17.oo na Dróżki i zostać na Mszę św. Kto będzie szedł na Mszę św. o godz. 18.oo a będą trwały jeszcze Dróżki niech włączy się w modlitwę, a niech nie przechodzi obok jakoby to obcy się modlili. Przypominamy, że Nabożeństwo Dróżek Różańcowych jest w październiku, natomiast do kapliczki przy szosie idziemy 3 maja.

Zespół Szkół Ekonomicznych ma jeszcze wolne miejsca dla dorosłych. Szczegóły na afiszu.

Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Danuta i Bogusław Chrobakowie, Lucyna i Józef Kuligowie, Julia Duszkiewicz, Czekajowie, Krystyna i Antoni Tomczykowie, Maria i Józef Zuzelowie, Bożena i Krzysztof Boroniowie, Alina i Andrzej Machnikowie, Kazimiera Babiec. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 16 i 18 przy ul. Szafera oraz bloków przy ul. Racibowskiego.