Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 20 września 2017

    Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa

    (1 Tm 3,14-16)
    Piszę ci to wszystko spodziewając się przybyć do ciebie możliwie szybko. Gdybym zaś się opóźniał, [piszę], byś wiedział, jak należy...

2012-10-21

Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.3o a po nich Msza św. 

We wtorek o godz. 10.oo będzie dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Msza św. z okazji patronki szkoły św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy parafian a zwłaszcza z ul. św. Jadwigi Królowej.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako uroczystość – Rocznicę Poświęcenia Własnego Kościoła. Musimy pytać: czy dbam o niego, czy wywiązuję się z deklarowanych ofiar, gdyż po konsekracji jako byśmy zapomnieli, że nasz kościół istnieje.

Niepubliczne Przedszkole zaprasza dzieci już od drugiego roku życia do zapisu na Pasażu w Mielcu.

Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Ewa i Jerzy Ziemscy, Władysława i Andrzej Kozakowie, Beata i Piotr Makuchowie, Pazdrowie, Kazimiera i Tadeusz Koluchowie, Iwona i Jacek Kusakowie, Czesława i Józef Sajkowie, Maciej Kriger, Ludwika i Józef Majgerowie, Krystyna Ryczek, Maria i Zdzisław Gierczakowie, Maria i Jan Grzelakowie. Bóg zapłać.

Kartki na wypominki są przy wyjściu głównym. W tym roku będzie jeszcze trzecie nabożeństwo na Cmentarzu Komunalnym o 10.3o ze względu na budowę obwodnicy Mielca. Przypominamy, że 1 listopada na Cm. Kom. będzie trzy nabożeństwa: 10.3o – 12.oo – 14.3o

Znaleziono klucze na ul. Królowej Jadwigi