Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 19 października 2017

    (Rz 3,21-29)
    Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2012-11-25

Dziękujemy ks. Tomaszowi za przybliżenie nam tajemnic wiary.

W piątek kończymy listopadowe wypominki połączone z modlitwą różańcową a od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent. Roraty w niedzielę o 6.3o            i o 18.oo a w dni powszednie tylko o 18.oo Natomiast Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP śpiewamy             w niedzielę o 6.oo a w dni powszednie o 17.3o                    W pierwszą sobotę miesiąca będzie adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.oo jako przebłaganie Niepokalanego Serca Maryi za grzechy ludzkie.

Prelekcja p. Jarosława Szarka pt. Stan wojenny  w Polsce będzie w Kanie w sobotę o godz. 16.oo

W Mielcu będzie można oddać szpik kostny. Dzień Dawcy Szpiku będzie środę od 11.oo – 18.oo  w   II    Liceum  Ogólnokształcącym przy ul. Żeromskiego 28

W ub. niedzielę odbyło się ostateczne głosowanie na nowych radnych Rady Duszpasterskiej. Głosów było mało. Dotychczasowa rada pozostaje i tylko trzy osoby dochodzą do nowej rady: Rafał Guła, Henryk Światowiec i Dorota Rusek. Gratulujemy dobrze sprawującej się dotychczasowej radzie i trzem nowym członkom.

Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów.

Zmarł śp. Henryk Szcześniak lat 67. Pogrzeb będzie jutro o 13.oo