Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2012-12-02


1.    Roraty w niedzielę o godz. 6.3o i o i 18.00  w dzień powszechni 0    I8.00. Natomiast Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o godz.6.00 a wieczorem o godz. 17.3o. Wszystkie dzieci klas Szkół Podstawowych zapraszamy w dni powszednie z lampionami o godz. 17.3o na roraty ze specjalnym kazaniem.
2.    Św. Mikołaj przybędzie do naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo
3.    Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu rozpoczęło rekrutację na kurs kwalifikacyjny pedagogiczny nauczyciela. Szczegóły na afiszu.
4.    Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców w środę o 18.00
5.    W tym tygodniu  przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan o godz. 10.oo a po południu o 19.oo Spowiadamy w czwartek od 16.oo klasy III Gimnazjum a o 18.oo będzie dla nich Msza św. Natomiast w pt. przed Mszą św. o godz. 9.oo a po południu od 15.oo dzieci ze Szkół Podstawowych i o godz. 16.oo Msza św. a potem młodzież klas I i II Gimnazjum i starsi i Msza św. o 18.oo
6.    W sobotę  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte o 7.30, 9.00, 15.00, 16.30, 18.00.
7.    Ofiarę na kościół za nieprzepracowane dniówki złożyli: Józefa i Jan Grębowie, Grażyna Wiącek, Barbara i Andrzej Kądzielowa, Prygowie, Irena i Adam Jastrzębowie, członkowie róży św. Maksymiliana, Cecylia i Wiesław Tobiaszowie, Danuta i Tadeusz Rżany, Edmund Podpora, Bogusława i Jan Rodzinkowie. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę będzie składka budowlana na pokrycie kosztów polichromii ołtarza MB Różańcowej a także do puszek na Kościół prześladowany na Wschodzie.
8.    Ks. Prob. w związku z zakończeniem 2012 r. przedstawi w niedzielę 9 grudnia sprawozdanie finansowe z działalności parafii.
9.    Pragniemy poinformować, że ks. Proboszcz został w piątek odznaczony przez ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża godnością kanonika Kapituły Bocheńskiej.
Ks. Proboszczowi składamy serdeczne gratulacje
10.    W ub. tygodniu odszedł do Pana + Adam Michna lat 65 Dobry Jezu..