Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

    XVI niedziela zwykła

    (Mdr 12,13.16-19)
    Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2012-12-26


1.  W tym tygodniu kancelaria w czasie kolędy będzie czynna tylko w niedzielę po Mszach św.

2.  W czasie kolędy niech na stole będzie biały obrus, krzyż, świece, Pismo św., zeszyty z religii dzieci i woda święcona, którą zawsze można pobrać z zakrystii. Dzieci proszą kapłana o wpis do zeszytu.

3.  Kolęda w piątek i w sobotę będzie trwała cały dzień od godz. 9.oo rano.
W piątek: ul. Smoczka od początku i od końca z ul. ks. Gwoździowskiego, ul. Majowa od końca a także ul. Iwaszkiewicza, Kryszyńskiego, Krempy, Mikołajczyka i Rataja oraz
z  ul. Godlewskiego bl. nr 5.
W sobotę: z  ul. Godlewskiego bl. nr 9 oraz ul. Wiesiołowskiego od torów, ul. Witosa od początku z ulicami przyległymi, ul. Wolności od początku nry parzyste do ul. św. Kingi a także nry nieparzyste od godz. 15.oo do nr-u 165. W niedzielę kolęda od godz. 14.oo – ul. Wolności od końca do ul. św. Kingi, ul. Królowej Jadwigi od początku do ul. Lema, ul. Lema i ul. św. Br Alberta, także św. Kingi, oraz  bł. M. Teresy i ul. Powstańców Warszawy.

4.  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Barbara i Marek Błachowiczowie, Małgorzata i Józef Pierogowie, Marek Misiak, Zofia i Andrzej Tomeccy, Maria i Andrzej Banasikowie, Anna i Kazimierz Surdejowie, Maria i Michał Robakowie, Teresa i Antoni Surdejowie, Kopalowie, Krystyna i Franciszek Górscy, Ewa i Czesław Małkowie, Ewa i Jerzy Kochanowscy, Helena i Tadeusz Taborowie, Maria Domin, Aneta i Marian Grabarzowie. Bóg zapłać.

5.  Bóg zapłać za składkę z Pasterki dla biednych matek wychowujących samotnie dzieci i za składkę dzisiejszą na uczelnie katolickie.

6.  Z zakrystii można dzisiaj pobrać potwierdzenia bankowe.