Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 28 kwietnia 2017

    (Dz 5,34-42)
    Pewien faryzeusz, imieniem Gamaliel, uczony w Prawie i poważany przez cały lud, kazał na chwilę usunąć Apostołów i zabrał głos w Radzie: Mężowie izraelscy - przemówił do nich...

2012-12-30

1.    Jutro zakończenie Starego Roku. Podziękujmy Panu Bogu za miniony rok i prośmy o przebaczenie win. Po południu dwa nabożeństwa: o godz. 15.oo i  Msza św. o 18.oo
2.    We wtorek Nowy Rok. Prośmy przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki, Maryi o błogosławieństwo na cały Nowy Rok. Msze św. tak jak w każdą niedzielę – składka będzie przeznaczona na cele diecezjalne, podobnie jak i składka z pierwszej niedzieli miesiąca stycznia.
3.    Kolęda będzie jutro od godz. 9.oo do godz. 14.oo: ul. Godlewskiego bl. nr 11, ul. Królowej Jadwigi od ul. Lema do nr  44 i od końca ul. Królowej Jadwigi z ul. św. Anny, a także ul. Osiedlowa od początku i ul. Okrężna od początku. W Nowy Rok kolędy nie ma.
4.    W niedzielę 27 stycznia będzie parafialny koncert małych dzieci do lat 10 –ciu w śpiewie kolęd i pastorałek. Od następnej niedzieli będzie można je zapisywać w zakrystii. Szczegóły podamy później.
5.    Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Zofia i Mirosław Mikołajczykowie, Zofia i Jan Kotwicowie, Aniela Rodzeń, Grażyna i Bogdan Ryczkowie, Godkowie. Bóg zapłać.
6.    Prasa katolicka i kalendarze rolnicze są do nabycia u ministrantów.