Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2013-02-10

1.  Dzisiaj o wierze mówił nam Ks. Prof. Czesław Noworolnik z Tarnowa. Bóg zapłać.

2.  Jutro Światowy Dzień Chorych z okazji wspomnienia MB z Lourdes. W naszej parafii będzie dla chorych z całej parafii Msza św. z kazaniem połączona, dla potrzebujących, z  udzieleniem Sakramentu Chorych w DPS–ie  o  godz. 10.oo

3.  We wtorek od godz. 8.oo będą rozdawane artykuły  spożywcze aż do wyczerpania.

4.  W każdy drugi wtorek miesiąca w Bazylice jest odprawiana Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.oo Także na Starówce w najbliższą sobotę – 16 lutego - rozpoczyna się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI o godz. 16.oo

5.  W środę – Popielec. Msze św. będą o godzinach: 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o – 18.oo

6.  40-godzinne nabożeństwo będzie w czwartek, piątek i sobotę. Msze św. o godz. 9.oo – 16.oo  dla dzieci - 18.oo. Między Mszami będą adorację prowadzić róże i poszczególne grupy naszej parafii. Niech do prowadzących dołączą mieszkańcy ulic i bloków. Natomiast Droga Krzyżowa będzie w czwartek dla dzieci zamiast Mszy św. a dla starszych w piątek o  9.45 i o 18.oo Gorzkie żale w przyszłą niedzielę o godz. 17.oo, a po nich Msza św. Składka na Gorzkich żalach będzie przeznaczona na kwiaty do grobu Pana Jezusa. W gablotach szczegółowy program.

7.  Przedszkole MALI ODKRYWCY na Pasażu ogłasza zapisy na opiekę popołudniową dla dzieci od 15 – 20. Zapisy w siedzibie przedszkola na pasażu.

8.  Roczna Emilka Cabaj z Kolbuszowej prosi o wsparcie na jej operację w Monachium. Krewni będą stać po Mszach Św. z puszkami w przyszłą niedzielę.

9.  Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną i za ofiarę na kościół za nieprzepracowane dniówki od Czesławy i Zenona Mikułów.