Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2013-03-03

1.  Dzisiaj o 10.3o i o 12.oo będzie w naszym kościele śpiewał chór II LO. Po tych Mszach Św. udzielmy chórowi wsparcia materialnego na wyjazd na Międzynarodowy Festiwal Chórów w Petersburgu.

2.  Przedszkola Miejskie nr 16 i 20 ogłaszają zapisy dzieci 5 i 6 – letnich do oddziałów 5 – godzinnych. Dzieci można zapisywać do piątku.

3.  W środę o 18.oo będzie spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich Rodziców, natomiast w sobotę – 9 marca – będzie można nabyć stroje komunijne dla dzieci klas II. I tak: od godz. 8.oo od dzieci klas III  a  od godz. 9.oo nowe stroje  – to wszystko na plebanii.

4.  W sobotę – za dwa tygodnie - 16 marca  w Gródku nad Dunajcem organizowany jest dzień skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Będzie go prowadził ks. dr Robert Kantor sędzia Sądu Diecezjalnego w Tarnowie i wykładowca prawa kanonicznego w Wyższym Seminarium Duchownych w Tarnowie. Chętni niech zgłoszą się do kapłana po skierowanie.

5.  W przyszłą niedzielę – jako drugą miesiąca marca – będzie składka budowlana. Składka budowlana na tacę z lutego wyniosła 10.ooo zł. Zostanie nam jeszcze do spłacenia 4.7oo zł. A w kwietniu ma już przyjechać p. Jurij po ich świętach. Zmobilizujmy się, byśmy wyszli na prostą.

7.  W ub. tyg. odeszła do Pana + Helena Skiba, lat 71. Dobry Jezu …