Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

    Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

    (Joz 3,7-10a.11.13-17)
    Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2013-03-10

1.  Dziękujemy Ks. Prof. Wojciechowi Gałdzie, ojcowi duchownemu naszych kleryków z Tarnowa, pochodzącemu z niedalekiego Dobrynina za wykład nt. aniołów - naszych stróżów.

2.  Gorzkie żale dzisiaj o godz. 17.oo i składka na kwiaty do grobu. W każdym tyg. W. Postu są trzy Drogi Krzyżowe: w czwartek o 17.3o a w piątek o 9.oo i  o 17.3o a potem Msza św.

3.  W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Renowację Misji Świętych, które przeprowadzi O. prof. Grzegorz Prus ze Skałki w Krakowie. Szczegółowy program jest w TRINITAS - ie, który dziś rozniesie po naszych mieszkaniach młodzież klas III Gimnazjum a którą zapraszamy po tej Mszy św. do zakrystii. Ze słuchania rodzi się wiara. Wysłuchajmy uważnie tych rekolekcji, byśmy wzbogacili, zgłębili, ożywili naszą wiarę – szczerze się wyspowiadali, przyszli po błogosławieństwo misyjne oraz uczestniczyli w Drodze Krzyżowej ulicami parafii.

4.  Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu zaprasza na szkolenia nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

5.  Przypominamy o możliwości skorzystania z nadań profilaktycznych wczesnego wykrywania raka. Badania te są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

6.  Gimnazjum nr 1 w Mielcu ogłasza nabór do pierwszych klas.

7.  W przyszłą niedzielę na rozpoczęcie renowacji Misji św. w naszym kościele wystąpi Schola Dominikańska z Lublina i wykona na Mszy św. o godz. 9.oo i 10.3o pieśni wielkopostne – polskie, korsykańskie, greckie i cerkiewne. Szczegóły na afiszach. Zapraszamy!!!

8.  Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie reszty długu za polichromię ołtarza MB Różańcowej.