Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 24 lutego 2017

    (Syr 6,5-17)
    Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia. Żyjących z tobą w pokoju może być wielu, ale gdy idzie o doradców, [niech będzie] jeden z tysiąca!...

2013-04-14

1.  Ludzie mówią: Pan Bóg tak, Kościół nie. Dzisiejsze kazanie  ks. Krzysztofa Bułata, ojca duchownego kapłanów naszej diecezji  odpowiedziało  nam na to stwierdzenie. Bóg zapłać ks. Krzysztofie. Bóg zapłać parafianom za dzisiejszą składkę przeznaczoną na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

2.  Jutro o godz. 16.oo w Kanie na Osiedlu będzie spotkanie  z prof. Janem Żarynem, który powie o Polakach ratujących Żydów.

3.  W środę, czwartek i piątek na Mszę św. na godz. 18.oo zapraszamy młodzież klas III Gimnazjum na triduum przygotowujące do przyjęcia S. Bierzmowania Spowiedź św. dla kandydatów, świadków, Rodziców  i rodzeństwa będzie w piątek o 17.oo Bierzmowanie w sobotę o 11.3o

4.  Przedszkole nr 9 przy ul. Pisarka nr 23 na Borku organizuje zbiórkę makulatury. Pieniądze będą przekazane na misje budując studnie  w Sudanie Południowym. Szczegóły na afiszu.

5.  Pielgrzymka po Sanktuariach Ziemi Lubuskiej i Śląskiej oraz do Berlina i Wrocławia od 27 kwietnia do 2 maja. Spotkanie we wtorek o 19.oo w par. Ducha Świętego.

6.  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli Płatkowie. Bóg zapłać.

7.  Zmarli z Domu Pomocy Społecznej: Anna Skawińska, lat 78 i Józef Łaszyca  lat 66. Dobry Jezu …