Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 24 lutego 2017

    (Syr 6,5-17)
    Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia. Żyjących z tobą w pokoju może być wielu, ale gdy idzie o doradców, [niech będzie] jeden z tysiąca!...

2013-05-05

 

1. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.3o, a potem Msza św.

2. W przyszłą niedzielę będzie I Komunia św. w naszej parafii na Mszy św. o godz. 12.oo. Spowiedź św. dla dzieci klas II, ich Rodziców, rodzeństwa i chrzestnych w sobotę od 9 – 11.

3. We wtorek od godz. 9.oo będzie wydawanie artykułów spożywczych dla tych, którzy nie byli w czwartek - aż do wyczerpania.

4. Na sobotę i niedzielę wyjeżdża pielgrzymka do Lichenia. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy na Osiedlu w środę lub w piątek przed lub po Mszy św. wieczornej.

5. Stowarzyszenie diabetyków zaprasza we wtorek na wykład pani dr Haliny Kurdziel pt. Z cukrzycą przez życie o godz. 16.oo przy ul. Skłodowskiej  4

6. W drugą niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na upiększenie naszej świątyni. Skończył się sezon grzewczy w naszym kościele. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów tegoż sezonu grzewczego. Wydaliśmy nowe blankiety na przelew do banku na parafialne konto budowlane. Proszę pobrać u ministrantów.