Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2013-06-02

1.  W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją i błogosławieństwem dzieci w dwóch grupach: o godz. 16.3o dla dzieci młodszych i o 18.oo

2.  W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja po Mszy św. o godz. 18.oo

3.  Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo

4.  Spotkanie organizacyjne dla Rodziców ministrantów i DSM-ek uczestniczących w Oazie w Rycerce Dolnej będzie w czwartek po  Mszy św. wieczornej.

5.  W dniach od 8 – 13 lipca odbędzie się kolejne Spotkanie Młodych w Dębowcu. W naszej parafii organizowana jest grupa młodzieży, która będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Gdyby ktoś chciał dołączyć, proszony jest o kontakt z ks. Mariuszem do 9 czerwca. Szczegóły w zakrystii i na plakatach.

6.  Na budowie pracował 1 dzień - Stanisław Bator. Bóg zapłać. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyła rodzina Kubików. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy do pracy przy kościele mieszkańców ul. Warneńczyka bloki nr 7 i 8 a w przyszłym tygodniu bloki nr  5  i  6. Ofiarę na kościół z okazji Bożego Ciała złożyli mieszkańcy Wolności od 159 – 214, Smoczki, Majowej, Witosa, Św. Królowej Jadwigi i św. Anny. Bóg zapłać.

7.  Za tydzień druga niedziela miesiąca czerwca i składka budowlana. W maju zbieraliśmy ofiary na pokrycie kosztów na ogrzewanie kościoła za sezon grzewczy od października 2012 r.  do kwietnia 2013 r.. Ofiary wyniosły 6.160,- zł. A za ogrzewanie zapłaciliśmy 30.875,- zł. Kościół na 20.000 m 3  a więc za ogrzanie jednego metra 3 tylko półtora złotego – nie jest to dużo, ale w tak wielkiej powierzchni koszty rosną, dlatego w przyszłą niedzielę na ten cel będzie  dodatkowa składka budowlana.

8. Odeszła do Pana + Czesława Kwaśniewska lat 65. Dobry Jezu