Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2013-06-09

1.  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejne, już jedenaste prymicje w naszej parafii. Msza prymicyjna ks. Adriana Pazdyka będzie o godz. 12.oo. W sobotę o godz. 17.3o przywitanie, nabożeństwo czerwcowe odprawi neoprezbiter a w niedzielę o 11.15 wychodzimy na przywitanie przed Dom Strażaka na Smoczce. Tam przywitanie o 11.3o - przejście na plebanię i potem do kościoła. W kościele błogosławieństwa rodzicielskiego udzielą mu Rodzice i rozpocznie się uroczysta Msza  św. Prymicyjna. Po Mszy św. Prymicjant udzieli nam błogosławieństwa i otrzymamy prymicyjne obrazki. Przygotujmy feretrony, sztandary, chorągwie, niech będą ministranci, lektorzy, DSM-ki, dzieci pierwszokomunijne do wieńca.

2.  W czwartek  w Kanie na Osiedlu będzie spotkanie z siostrą Tadeuszą, dominikanką z Afryki, z Kamerunu o godz. 17.oo. Zapraszamy chętnych i ciekawych Afryki.

3.  W przyszłą niedzielę wyjazd rodzin na Diecezjalne Święto Rodziny na Błonia Starosądeckie. Msza św. tam o 11.oo Autokar wyjedzie sprzed  naszego kościoła o 6.3o. Koszt 10,- zł.  Zapisy w zakrystii do środy włącznie.

4.  Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczoną na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła w zimie. Na obecny tydzień do prac zapraszamy mieszkańców bl. nr 5 i 6 przy ul. Warneńczyka. W przyszłym tygodniu bl.  nr 1.

5.  Zmarł + Bronisław Nowak, lat 58. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.oo. Dobry Jezu...