Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 22 stycznia 2018

    Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika

    (2 Sm 5, 1-7. 10)
    Wszystkie pokolenia izraelskie zeszły się u Dawida w Hebronie i oświadczyły mu: „Oto my jesteśmy kości twoje...

2013-07-21

1.  Msza św. w dni powszednie jest rano o 6.3o i wieczorem o 18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę a do Pana Jezusa Nazareńskiego w czwartek. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek. Prosimy Boga aby nasz artysta tak wykonał ołtarz P Miłosiernego, by był dla nas natchnieniem i pomocą w realizacji Bożego Miłosierdzia.

2.  Dzisiaj odbywa się odpust w Zawadzie.

3.  W Mielcu jest zamiejscowy kierunek Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu – pedagogika. Zapisy w Mielcu w sekretariacie przy ul. Sękowskiego 1.

4.  W czwartek oddajemy cześć św. Krzysztofowi. Z tej okazji w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo poświęcimy pojazdy. Będzie też możliwość nabycia breloczków.

5.  W ub. tyg. pracowali: 6 dni – Janusz Zając, 3 dni – Janusz Śpiewak, Andrzej Siewierski, Piotr Wójciak, Łucja Bielec, Stanisław Hałata, Jan Świerczek, Eugeniusz Pająk, 2 dni – Bogdan Tomom, Henryk Światowiec, Aleksander Kopeć, Adam Laska, Adam Mycek,  1 dzień – Wacław Soja, Rafał Opałacz, Tadeusz Naleziński, Stanisław Adamczyk a na kościół za nieprzepracowane dniówki ofiarę złożyli: Kulpowie, Maria i Józef  Zuzelowie. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 12 i 14 przy ul. Dąbrówki. Na przyszły tydzień niech przygotują się mieszkańcy bl. nr 18 oraz bl. nr 7 przy ul. Zygmuntowskiej.