Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 19 października 2017

    (Rz 3,21-29)
    Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2013-07-28

1.  W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan w piątek o 10.oo lub o 19.oo. Spowiadamy przed Mszami św. o 7.3o i 18.oo, a także w piątek przed Mszami św. o 9.oo, o  16.oo i o 18.oo.

2.  Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego w Cmolasie trwał będzie od 1 – 6 sierpnia. W niedziele o 11.oo będzie ks. bp Edward Frankowski, natomiast na zakończenie odpustu 6 sierpnia o 11.oo ks. bp Edward Białogłowski. Może przyjedzie także ks. bp senior Kazimierz Górny lub nowy ordynariusz bp Jan Wątroba.

3.  W sobotę o 17.oo będzie adoracja Najśw. Sakramentu jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi ludzkie.

4. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.

5.  Również w przyszłą niedzielę na placu przed Domem Kultury będzie Piknik Rodzinny pt. "GRUNT TO RODZINKA" od 14.3o – 22.oo. Szczegóły na afiszu.

6.  W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Czesław Górski, Piotr Makuch, Witold Grabowski, Adam Jastrząb, Dariusz Stachnik, Bogusław Kozioł, Jan Świątek, 2 dni – Mieczysław Binko, Marta Rusin, Andrzej Tomczyk, Stanisław Bauer, Wacław Soja, 1 dzień – Janina Tomczyk, Bogusław Wyparło, Andrzej Hawro, , Mariusz Pająk, Adam Laska a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisław Kopera oraz Danuta i Józef Załuccy. Bóg zapłać.

7.  W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana + Czesław Haracz lat 59. Dobry Jezu …