Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2013-08-04

1.  Już ostatni czas na zapisywanie się na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy, pobranie legitymacji oraz podanie wszystkich szczegółów organizacji transportu i bagaży a także podanie zasad regulaminu pielgrzymki. Takie przedpielgrzymkowe spotkania będą w przyszłą niedzielę: dla grupy nr 16 na Starówce o 14.oo, a dla grupy nr 17 na Osiedlu o 18.oo

2.  W ub. tyg. pracowali: 3 dni – Józef Tylutki, Marek Barnaś, Adam Malczyński, Józef Safin, Józef Pazdyk, Zofia Sroka, Wojciech Stolarz, Ryszard Moskal, 2 dni - Bogusław Wyparło, Stanisław Jędo, Bogdan Dręga, 1 dzień – Bogumiła Pisarczyk, Damian Barszczewski, Aleksander Kopeć, Mariusz Pająk, Henryk Kuryś a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyła Elżbieta Grabiec. Bóg zapłać. Niestety, musimy jeszcze           w czwartym miesiącu zbierać na ogrzewanie kościoła z zimy, gdyż składka w lipcu wyniosła 7.360,- zł. Brakuje 6.480,-zł. Myślimy, że w tym miesiącu zakończymy tę sprawę, gdyż artysta pracuje już przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia. Do pracy na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 16 przy ul. Dąbrówki, bl. nr 2 A i B, szergówki nr 5 przy ul. Zygmuntowskiej, bl. nr 1  i  3 a także szeregówek przy ul. ks. kard. Wyszyńskiego. Przygotują się mieszkańcy bl. nr 1, 3 i 5 przy ul. Godlewskiego.

3.  Prosimy, by oświadczenia do korzystania z darów unijnych składać za ławkami. Kto nie ma formularza, to można go stamtąd pobrać, wypełnić i na to samo miejsce przynieść.