Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 28 maja 2017

    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

    (Dz 1,1-11)
    Pierwszą Księgę napisałem, Teofilu, o wszystkim, co Jezus czynił i czego nauczał od początku aż do dnia, w którym udzielił przez Ducha Świętego poleceń Apostołom, których...

2013-08-11

1. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Msze św. tak jak w niedziele. Na Mszy św. o godz. 12.oo będziemy obchodzić jubileusz 25 – lecia kapłaństwa ks. prof. Janusza Królikowskiego. A po Mszy św. poświęcimy zioła i owoce jako wyraz wdzięczności Bogu i Matce Najświętszej za tegoroczne zbiory.

2. Jak już zapowiadaliśmy – dzisiaj będą przedpielgrzymkowe spotkania o 14.oo na Starówce  a o 18.oo na Osiedlu.

3.W ub. tyg. pracowali: 4 dni  – Tadeusz Szymczak, 3 dni – Tomasz Gacek, Krzysztof Solon, Zdzisław Torba, Jerzy Blacha,  Józef Rzeszutek, Waldemar Myjak, Stanisław Kocurek, 2 dni – Wojciech Barszcz, 1 dzień – Stanisław Bryk, Rafał Korzeń a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli Bożena i Krzysztof Chlebiccy. Bóg zapłać. W obecnym tyg. pracujemy tylko w pon., we wtorek  i w środę i zapraszamy mieszkańców bl. nr 1,  3  i  5 przy ul. Godlewskiego. Przygotują się na przyszły tydzień mieszkańcy bl. nr 7,  9  i  11 przy ul. Godlewskiego. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczoną na dokończenie zaległych kosztów za okres grzewczy kościoła.