Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 18 października 2017

    Święto św. Łukasza Ewangelisty

    (2 Tm 4,9-17a)
    Najmilszy: Pośpiesz się, by przybyć do mnie szybko. Demas bowiem mię opuścił umiłowawszy ten świat i podążył do Tesaloniki, Krescens do Galacji, Tytus do...

2013-09-01

1.  We wtorek po Mszy św. wieczornej, spotkanie organizacyjne dla kandydatów bierzmowania z kl. III uczęszczających w innych Gimnazjach niż nr 4.

2.  Spowiedź dla dzieci Szkół Podstawowych i kl. III Gimnazjum będzie w czwartek od godz. 16.oo  W czwartek o godz. 18.oo będzie Msza św. z obrzędem wpisania na listę kandydatów do S. Bierzmowania. W piątek spowiedź św. rano przed Mszą św. o godz. 9.oo a o 15.oo spowiedź św. dla dzieci  Szkół Podstawowych  i  kl. I  i  II Gimnazjum. Msza św. o 18.oo  będzie dla klas III Gimnazjum, młodzieży starszej i dorosłych. Do chorych pojedzie kapłan w Pt. od 10.oo i od 19.oo.

3.  Są jeszcze wolne miejsca do Zespołu Szkół Budowlanych, Ekonomicznych i Medycznej Szkoły Policealnej.

4.  W przyszłą niedzielę jako drugą miesiąca będzie składka budowlana. Ołtarz PJ-a Miłosiernego jest już rozpoczęty.    Na pokrycie kosztów jego malowania będzie przeznaczona budowlana składka w przyszłą niedzielę.

5.  W ub. tyg. pracowali przy parafii: 3 dni – Marian Krężel, Stanisława Laskowska, Czesław Kilian, Jerzy Stachowicz, Marek Kamiński, 2 dni – Dariusz Gadomski, Grzegorz Kopeć, 1 dzień - Witold Kalita, Stanisław Pazdro, Andrzej Hawro, Piotr Laskowski, Krzysztof Chmiel. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 4 przy ul. Botanicznej a z ul. Szafera bl. nr 2,  4  i  10. Niech przygotują się mieszkańcy bl. nr 6, 8, 12 i 14 przy  ul. Szafera.