Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2013-09-15

1.    Dzisiaj uroczystość MB Bolesnej. Odpust w Limanowej.
2.    Wczoraj w Starym Sączu został przekazany do peregrynacji obraz Pana Jezusa Miłosiernego. W naszej parafii będzie za rok.
3.    We wtorek w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym będzie Msza św. za Sybiraków o godz. 15.3o. Prosimy o uczestnictwo.
4.    Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.oo, a dziewcząt na DSM-ki w czwartek o 17.oo
5.    Apostolska Wspólnota Młodych podejmuje międzynarodową akcję ”Koronka na ulicach świata”. W tym roku będzie ona w sobotę 28 września o godz. 15.oo Zachęcamy grupy parafialne do wzięcia udziału w tej modlitwie i o kontakt z ks. Mariuszem.
6.    Mielecka Kana zaprasza maturzystów na kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych. Zgłoszenia tylko od jutra do czwartku od 14.oo – 18.oo
7.    Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, Wydział Ekonomii w Mielcu przy ul. Warszawskiej 1 przedłuża akcję rekrutacyjnąna studia licencjackie. Szczegóły na afiszach.
8.    Po raz kolejny ponawiamy apel policji, by starsi, emeryci, chorzy uważali na oszustów i to pod byle jakim pretekstem.
9.    W sobotę w Kanie będzie spotkanie z reżyserem Jerzym Zalewskim pt. POD PRĄD o godz. 17.oo
10.  W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Andrzej Tyrpa, Andrzej Kagan, Adam Kotwica, dwa dni - Stanisław Łaz, Stanisław Wycior, 1 dzień – Maria Kubik, Andrzej Surdej a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisław Niedbała, Danuta i Bogusław Chrobakowie, Krystyna Ryczek, Pezdowie, Lucyna i Józef Kuligowie, Ewa Michna. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 16  i  18  przy ul. Szafera, a przygotują się mieszkańcy bl. nr 2, 4 i 6 przy ul. Raciborskiego oraz  bl. nr 3 przy ul. Chałubińskiego.
11.    Po długiej chorobie odeszła do Pana Michalina Surdej, lat 84. Dobry Jezu