Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 26 kwietnia 2017

    (Dz 5,17-26)
    Wówczas arcykapłan i wszyscy jego zwolennicy, należący do stronnictwa saduceuszów, pełni zazdrości zatrzymali Apostołów i wtrącili ich do publicznego więzienia. Ale w nocy anioł Pański otworzył bramy więzienia...

2013-09-22

1. W ubiegłą niedzielę w Wojakowej Ks. Bp Ordynariusz poświęcił pomnik bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O tym wydarzeniu napisał krótko dzisiejszy Gość Niedzielny. A fundatorem tego pomnika jest rodak Wojakowej, nasz ks. prałat Józef Bukowiec. Chwała mu za to.

2. Dzisiaj suma odpustowa jest w Bazylice Mieleckiej na Starówce o godz. 11.oo.


3. W najbliższą sobotę o godz. 15:00 odbędzie się międzynarodowa akcja "Koronka na ulicach świata". Zapraszamy grupy parafialne do włączenia się w tą inicjatywę. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Mariuszem.


4. Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych Ruchowo i ich Przyjaciół w Mielcu zaprasza osoby niepełnosprawne i ich rodziny oraz woluntariuszy na spotkania, które odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 14.oo w kościele dolnym na Borku. Szczegóły na afiszach.

5. W ubiegłym tygodniu pracowali: 2 dni – Stanisław Bryk, Andrzej Kagan, Mirosław Mikołajczyk, Adam Kotwica 1 dzień – Rafał Guła a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Czesława i Józef Sajkowie, Magdalena i Piotr Kozikowie, Iwona i Jacek Kusakowie, Kądzielawowie, Alicja Klęba. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 2,  4  i  6 przy ul. Raciborskiego oraz bl. nr 3 przy ul. Chałubińskiego a przygotuję się mieszkańcy bl. nr 2,  4,  i  8  przy ul. Chałubińskiego.