Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 24 marca 2017

    (Oz 14,2-10)
    To mówi Pan: Wróć, Izraelu, do Pana Boga twojego, upadłeś bowiem przez własną twą winę. Zabierzcie ze sobą słowa i nawróćcie się do Pana! Mówcie do Niego: Przebacz...

2013-10-20

1. Bóg zapłać ks. prof. Januszowi Królikowskiemu za pogłębienie w nas świadomości przeżywanego Roku Wiary.

2. Klub Inteligencji Katolickiej w Mielcu w ramach Chrześcijańskich Dni Formacyjnych serdecznie zaprasza dnia 26 października, tj. w najbliższą sobotę, na prelekcję pt. „Od antywychowania do wychowania. Wychować człowieka szlachetnego”, którą wygłosi Dariusz Zalewski, pedagog, publicysta, wykładowca Instytutu Edukacji Narodowej w Lublinie. Prelekcja odbędzie się w naszej parafii po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.30 .

3. Pielgrzymka na Diecezjalne Spotkanie Misyjne Różańcowych do Okulic  odbędzie się w sobotę 26 października. Wyjazd z parkingu o 7.30. Zapisane osoby prosimy o wpłatę 20 zł. Osoby chętne do drugiego autobusu mogą wpisywać się do środy włącznie.

4. Jutro przyjedzie samochód po zużyty sprzęt na nasz parking parafialny o godz. 11.oo. Do tego czasu należy zgromadzić obok plebanii za garażami  zużyty sprzęt wg. użyteczności – tzn. pralki razem, telewizory razem, itd. Kto nie miałby możliwości przywiezienia, podjedzie jutro pod wskazany adres samochód. Będzie jeździł od 7.3o do 11.oo Adres należy zgłosić dzisiaj w zakrystii.

5. Dary "Caritas" będą wydawane we wtorek od 8:00 do wyczerpania.

6. Kartki na wypominki są wyłożone do skrzynek przy wyjściu z kościoła.

7. W ub. tyg. na budowie pracowali: 2 dni - Zbigniew Zieliński, Paweł Babula. Ofiarę za nieprzepracowane dniówki złożyli Monika i Edmund Szczur. Bóg zapłać. Pogoda pozwala na prowadzenie prac na budowie, chętnych do pomocy zapraszamy.

8. W ostatnich dniach odszedł do Pana +Jerzy Wilk lat 57. Dobry Jezu...