Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2013-11-01

1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. tak jak w niedzielę. Nie ma Mszy św. o godz. 14.3o Nabożeństwa na cmentarzach będą. Na Cmentarzu Komunalnym o 12.oo i o 14.3o, natomiast na Cm. Parafialnym o 14.3o  Przez cały listopad odprawiamy Msze św. za dusze wypominane w naszym kościele. Natomiast czytamy wypominki codziennie o 17.3o poparte cząstką różańca św.

2. Jutro Dzień Zaduszny. W naszym kościele będzie 5 Mszy św.: rano o godz. 7.3o i 9.oo, a po południu o 15.oo – 16.3o i o 18.oo.  Przed każdą Mszą św. i po niej będą czytane wypominki z dziesiątką różańca.

3. Również w Dzień Zaduszny, czyli w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 16.3o będzie adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z wystawieniem Pana Jezusa w monstrancji.

4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 7.3o będzie zmiana tajemnic różańcowych. Będziemy prosili członkinie róż o pomoc Kręgom Rodzin w roznoszeniu naszego parafialnego czasopisma TRINITAS, zapraszającego na REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE.