Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2013-11-03

1. Dzisiaj głoszą nam kazania o Cudownym medaliku Katarzyny Laboure OO. Misjonarze z Odporyszowa. Na rozwój dzieła Cudownego medalika a także na utrzymanie Zgromadzenia OO. Misjonarzy będą zbierane ofiary do puszek po obecnej Mszy św. Bóg zapłać.

2. Dzisiaj i w następnych dniach będzie roznoszone nasze czasopismo parafialne Trinitas przez członków Kregów Rodzinnych a także przez członków naszych róż. Proszę przyjąć ich zaproszenie na Rekolekcje Ewangelizacyjne. Rekolekcje Ewangelizacyjne rozpoczną się już w przyszłą niedzielę przez posługę ks. Maciej Kandefera a przede wszystkim będą trwać od piątku do niedzieli / 22 – 24 listopada / i to w Zespole Szkół nr 2 na terenie naszej parafii.

3. W środę o 17:30 będzie spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich rodziców.

4. W przyszłą niedzielę 10 listopada o godz. 17.oo rozpoczyna się Mszą św. na Osiedlu kurs przedmałżeński. Niech potem nikt się nie tłumaczy, że nie wiedział.

5. W najbliższy piątek o godz. 18.30 w parafii Ducha Świętego w  dolnym kościele odbędzie konferencja pt. „Odebrać dzieciom niewinność”. Zapraszamy na to spotkanie szczególnie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. jak również wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o niebezpieczeństwach grożących dzieciom poprzez popkulturę oraz bajki i zabawki.

6. W Kanie od jutra do czwartku od 12.3o – 18.oo przyjmują chętnych na kurs komputerowy, zwłaszcza starszych.

7. W ubiegłym tygodniu pracował 3 dni Jan Kwaśniewski a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Danuta i Jarosław Dragułowie, Małgorzata i Artur Mrozkowie, Elżbieta Baracz, Maria Trela. Bóg zapłać. W następną niedzielę będzie niedziela budowlana. Składka na ołtarz Bożego Miłosierdzia.