Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 26 czerwca 2017

    (Rdz 12,1-9)
    Bóg rzekł do Abrama: Wyjdź z twojej ziemi rodzinnej i z domu twego ojca do kraju, który ci ukażę. Uczynię bowiem z ciebie wielki naród, będę ci błogosławił...

2013-11-10

1. Bóg zapłać ks. Maciejowi Kandeferowi za wygłoszone do nas słowo. Papież Paweł VI powiedział, że: „ludzie współcześni chętniej słuchają  świadków niż nauczycieli”, dlatego w przyszłą niedzielę zaproszone małżeństwo podzieli  się z nami świadectwem swojego spotkania z Jezusem i owocami ich życia z wiary, aby zachęcić nas do uczestnictwa w rozpoczynających się w piątek (22 listopada) Rekolekcjach Ewangelizacyjnych.
2. Msza św. za Ojczyznę jutro w Bazylice mieleckiej o 9.3o.
3. Organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy w dniu 8 grudnia 2013r. Zapisy w czwartki po Mszy św. wieczornej we wspólnocie Odnowa w Duchu Świętym. Przy zapisie należy podać adres, PESEL, zaliczkę w kwocie 30 zł. Zapraszamy.
4. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Ewa i Tadeusz Turkowie, Anna i Kazimierz Surdejowie, Anna i Marek Laskowie. Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną na ołtarz Pana Jezusa Miłosiernego. Taka też jest intencja ofiar za opłatki, które już się roznosi. Wszystko musimy robić, byśmy byli wypłacalni.
5. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana +Lesław Samuś, lat 67. Dobry Jezu...