Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2013-11-17

1. Przypominamy, że rekolekcje ewangelizacyjne rozpoczynają się  w obecny piątek o godz. 17.45 w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Łąkowej. Trwają do niedzieli. Wszystkie konferencje i prace w grupach  są w szkole. Msza św. będzie wg ustalonego planu w kościele z dojazdem podstawionym autobusem. Jeśli ktoś jeszcze może przyjąć na nocleg przyjezdnych gości – prosimy serdecznie o zapisanie tego faktu na liście w zakrystii.

2.  Członkowie róż różańcowych roznieśli już Trinitasy. Kto nie ma - niech podejdzie do zakrystii. Roznoszenie opłatków rozpoczynamy przez członków róż różańcowych. Dzisiaj niech po Mszy św. przyjdzie młodzież klas III Gimnazjum celem zabrania i rozniesienia opłatków. Panowie kościelni i p. organista też będą roznosić opłatki.

3.  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Czesława Przydział, Surdejowie, Maria i Antoni Sowulowie. Bóg zapłać.

4. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na Filipiny dotknięte przez huragan.

5.  Rozpoczyna się okres grzewczy kościoła. Drzwi boczne będą przez ten okres zamknięte. Prosimy zamykać drzwi główne.

6.  Zmarła  Ewa Hasek – Bartkowska lat 56. Dobry Jezu…