Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2013-12-08

1. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla sióstr z Jarosławia.

2. Św. Mikołaj przybędzie dzisiaj do kościoła po Mszy św. o 12.oo.

3. Jutro uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszym kościele będzie 5 Mszy św. Rano o godz. 7.3o i 9.oo a po południu o 15.oo – 16.3o i o 18.oo. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. Zbliża się koniec roku. Niech każda nasza parafialna rodzina poczuje się w obowiązku wywiązać się z zadeklarowanej kwoty. To nasza, wspólna, parafialna odpowiedzialność. Ks. Proboszcz planował rok temu prace wg kwot zadeklarowanych, a gdyby nie wpłynęły będziemy w kłopocie, gdyż dzisiaj nikt nam nie pożyczy. Dlatego jutro będzie też budowlana składka.

4.  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Cecylia i Wiesław Tobiaszowie, Małgorzata i Jerzy Ziobroniowie, Teresa i Józef Mazurkiewiczowie, Jadwiga i Jacek Mleczko, Piotr Pryga, członkowie róży św. Maksymiliana. Bóg zapłać.

5.  Młodzież klas III Gimnazjum niech podejdzie po Mszy św. i zabierze Trinitas, celem rozniesienia po rodzinach naszej parafii. W Trinitasie jest wszystko, co trzeba wiedzieć na czas rekolekcji adwetowych.

6.  Prasa katolicka, przekazy bankowe są do nabycia u ministrantów natomiast świece, kalendarze rolnicze, opłatki w zakrystii.

7.  Zmarł + Marek Karmelita, lat 49. Zmarł także brat ks. prałata Józefa Bukowca. Pogrzeb będzie w środę o godz. 13.oo na Cmentarzu krakowskim na Grębałowie. Chętni do wyjazdu mogą zapisywać się na autobus tylko jutro w zakrystii. Dobry Jezu …