Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 17 stycznia 2017

    Wspomnienie św. Antoniego, opata

    (Hbr 6,10-20)
    Nie jest Bóg niesprawiedliwy, aby zapomniał o czynie waszym i miłości, którą okazaliście dla imienia Jego, gdyście usługiwali świętym i jeszcze usługujecie. Pragniemy zaś, aby...

2013-12-15

1. Bł. Anielo Salawo! Patronko Franciszkańskiego Zakonu Świeckich! Proś za nami u Boga, byśmy się dobrze przygotowali do Bożego Narodzenia w naszych duszach przez szczerą spowiedź i Komunię św.

2. Spowiedź św. adwentowa  będzie w środę.

3. Do chorych też pojedziemy w środę od godz. 11.00 i od 19:00.

4. W czwartek na zakończenie rekolekcji  na Mszach św. będzie składka na utrzymanie Seminarium Duchownego OO. Bernardynów w Warszawie i udzielenie Apostolskiego Błogosławieństwa z Odpustem Zupełnym.

5. Do następnej niedzieli wypisujemy prośby o potwierdzenie wpłaty na kościół za 2013 r. Odbiór po świętach.

6. Dary spożywcze będą wydawane w piątek od godz. 8.oo do wyczerpania.

7. Harcerze od 10.3o będą sprzedawać sianko.  Ofiara będzie przeznaczona na zimowisko dla biednych harcerzy.

8. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę kościół złożyli: Janina Haracz, Bogusława i Jan Rodzikowie, Mazurowie, Krystyna i Franciszek Górscy, Józefa i Jan Grębowie, Danuta i Stanisław Szantulowie, Płatkowie, Bogusława i Eugeniusz Wójcik, Marian Grabarz, członkowie róży  św. Marii Magdaleny. Bóg zapłać.